Haber

Aktif siyaseti bıraktığını söyleyen Cem Uzan’dan dikkat çeken Erdoğan’ın sözleri, “Cumhurbaşkanı her konuda desteklenmeli.

Fransa’da yaşayan Genç Parti Kurucu Başkanı ve iş insanı Cem Uzan, katıldığı programda açıklamalarda bulundu. Aktif siyaseti bıraktığını söyleyen Cem Uzan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sözleri dikkat çekti.

“AKTİF SİYASETİ BIRAKALIM”

Uzan, “Şahsen aktif siyaseti artık bırakıyorum. Türkiye’nin meseleleri gündeme geldiğinde fikrimi öğrenmek isteyenlerle her zaman görüşümü paylaşırım. Her zaman onları desteklerim.” sözlerini kullandı.

“CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DESTEK VERMELİ”

Cem Uzan, Türkiye’nin bir araya gelip Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek vermesi gerektiğini söyledi. Uzan, “Türkiye’nin Sayın Erdoğan’ın önünde 5 yıllık bir cumhurbaşkanlığı var, AK Parti’nin gücü var. Türkiye’nin birlik ve beraberliğe, Sayın Cumhurbaşkanı’nın her açıdan güçlendirilmesine ihtiyacı var. Türkiye’nin desteklenmesi gerekiyor. Yeni bir anayasa esas alınmalı önce.Bunun dışında ister ekonomik konular olsun ister başka bahisler… Muhalefet bu olmamalı her ne olursa olsun karşı olmamalıyım.Eleştiri olabilir,sizin yok. her konuda uzlaşmak. Ancak eleştiriyle siyaset yapmak gerekiyor.”

“GENÇLİK PARTİSİ KENDİ YOLUNA GİDECEK”

Uzan, Genç Parti ile ilgili olarak, “Artık siyaset şapkamı çıkarıp bıraktım. Ben sade bir vatandaş olarak sadece fikrimi soranlara fikrimi söylerim. Genç Parti de kendi yoluna gidecektir. Oradaki arkadaşlar da partiyi gerçek gördükleri şekliyle yaşatacaklar.” konuştu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu