Haber

Dünyaca Ünlü Kozmetik Mağazası Yeni Şubesini Açtı

Yeni şubesini KADIKÖY’de açacak olan dünyaca ünlü kozmetik mağazası, ilk 500 müşteriye hediye verileceğini duyurdu. Akşam saatlerinden itibaren yüzlerce kişi kuyrukta beklemeye başladı.

Yeni şubesini Bağdat Caddesi’nde açacak olan dünyaca ünlü kozmetik mağazası, ilk 500 müşterisine ikramlarda bulunacağını duyurdu. Yüzlerce kişi, makyaj çantasındaki 10 bin TL değerindeki ücretsiz kozmetik ürününü almak için akşam saatlerinde sıraya girdi. Yüzlerce kişi yanında portatif sandalyeler, katlanabilir masalar, oyun takımları, çay ve atıştırmalıklar, test kitapları getirerek kozmetik mağazasının açılışını bekliyor.

‘11.00’DAN BERİ BEKLİYORUZ’

Açılış kuyruğunda ilk sırada bekleyen Arda İntaş, “Saat 11.00’de arkadaşlarımızla geldik, kahvaltımızı burada yaptık. Çay içtik, lokum getirdik. Buraya çok hazırlıklı geldik. Okey oynadık. Hoparlörümüzde şarkılar çalıp horon yaptık. Güzel ve yorucuydu. 12 saat oldu. “Bir saat daha buradayız, o yüzden yorucu” dedi. Yanında bekleyen arkadaşı Efe Baran Dün , “Anneme alacağım, anneme buradan selamlar gönderiyorum, onu çok seviyorum. Saat 11.00’de bir araya geldik, horon tep yaptık, halay çektik. Arkadaşlarımızla şarkılar dinleyip sosyalleştik. Şimdi çayımızı içiyoruz.”

‘BAŞARISIZ OLMAMASI İÇİN ÇALIŞIYORUM’

Yarın sınava girecek olan ve yanında test kitabı getirerek soruları çözen Yalın Alırız, “18.30’dan beri bekliyoruz. Ablam için burada bekliyorum, ders çalışıyorum geçsin diye” dedi. nafile. Zaten 200 soru çözdüm. Yarın sınavım var, 14.30’da gideceğim. Kız kardeşim “Sınavım için alacağım, sonra hemen sınava gideceğim” dedi.

‘5 BİN TL’YE SIRAMI VERECEĞİM’

Açılış için sabahın erken saatlerinden beri beklediğini belirten Eren Yılmaz, “Saat 16.00’dan beri burada bekliyorum. Anneme ikram almaya geldim ama sıramı 5 bin liraya karaborsaya veriyorum. Sıramı bırakıp verebilirim, bana hiçbir acı yok. Arkadaşlarımla geldik, internette haberleri gördük. Yapmayın, yaptırmayın.” “Saat 16.00’dan beri burada bekliyoruz, rezil durumdayız. Arkadaşlarımı yiyecek almaya gönderdim. Gidip alıyorlar. Siparişimizi vermiyoruz ama karaborsada veriyoruz. 5 bine bırakacağım.” Merak etmeyin, önümüzdeki saatlerde pazarlık payına bakacağım, hava şartlarına göre artabilir veya azalabilir” dedi.

Öte yandan ünlü kozmetik mağazasının saat 12.00’de açılacağı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu